Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Isséimi, marka oraz laboratorium kosmetyczne z patentem EGFIsséimi, marka oraz laboratorium kosmetyczne z patentem EGF – Isseimi
+48 22 300 34 20 biuro@isseimi.pl

Isséimi, marka oraz laboratorium kosmetyczne z patentem EGF

Życie w poszukiwaniu piękna

Firma ISSÉIMI odziedziczyła formuły przekazane przez Laboratorium Heber Farma, tworzące od ponad 15 lat, wysokiej jakości produkty. Marka ISSÉIMI przestrzega wszystkich receptur oraz utrzymuje standardy jakości ustalone przez Laboratoria Heber Farma, jak również zaangażowała się w produkcję według parametrów, z którymi, w latach 90-tych, założyciel firmy Heber Farma, Milagros Bravo Martin, stworzył linię kosmetyczną wykorzystującą czynniki wzrostu.

Dzisiaj firma łączy tradycyjne formuły z najnowszymi technologiami, wykorzystując składniki aktywne, produkując i testując skuteczność wszystkich kosmetyków ISSÉIMI i plasując je w czołówce preparatów kosmetycznych.

ISSÉIMI posiada licencję do stosowania w swoich preparatach patentów Heber Farma, w tym patentu, który pozwala na absorpcję aktywnych składników w najgłębszych warstwach skóry. Dzięki rozwiązaniom SMART DELIVERY SYSTEM, marka stworzyła linię kosmeceutyków gwarantującą czynnikom wzrostu dotarcie do ich receptorów, optymalizując działanie peptydów. Techniki te umożliwiają firmie osiągnięcie najlepszych rezultatów jej kremów przeciwstarzeniowych, maksymalizując nawilżenie skóry, odżywianie i odmłodzenie oraz zapewniając składnikom aktywnym dotarcie do wielu warstw skóry.

Od 2008 roku ta wyjątkowa technologia jest również wykorzystywana w nowych produktach zawierających ozon, takich jak 03 DEPUR i linia NAT COLLECTION.

Nasz zespół badawczy jest zaangażowany w zdobywanie wiedzy, przeprowadzanie testów z wykorzystaniem najnowocześniejszych innowacji dotyczących składników aktywnych. Na rynek trafiają tylko te produkty, które wykazały skuteczność podczas testów. Nasze dogłębne badania oraz ciągły rozwój to wynik pracy najlepszych farmaceutów, biologów i specjalistów, zawsze zgodnie z europejskimi standardami jakości. Dział R&D podlega corocznemu audytowi przez zewnętrzną firmę, której zlecono sprawdzanie respektowania procedur kreacji i produkcji naszych kosmetyków oraz gwarancji ich bezpieczeństwa i skuteczności w działaniu.

Poszerz swoją wiedzę o naszych ekskluzywnych kolekcjach produktów, a także o profesjonalnym asortymencie kosmetycznym do pielęgnacji domowej dostosowanej do różnych potrzeb skóry. Tylko wykwalifikowani specjaliści ISSÉIMI mogą zakwalifikować Cię do korzystania z odpowiedniego programu kosmetycznego i plasując je w czołówce preparatów kosmetycznych.

Dlaczego ISSÉIMI?

Priorytetem ISSÉIMI jest ciągłe rozwijanie technologii wykorzystania czynników wzrostu i innych peptydów, których skuteczność jest powszechnie udowodniona, a jednocześnie obserwacja trendów i upodobań konsumenckich i ostatnich odkryć stosowanych w dermokosmetykach (w skład ISSÉIMI wchodzi linia produktów naturalnych dedykowanych pielęgnacji skóry wrażliwej i reaktywnej i dotlenianiu skóry).

ISSÉIMI  oznacza tradycję i innowację, konsument może być pewien, że zakupił produkt, który został starannie opracowany, jest delikatny dla skóry i zawiera najskuteczniejsze składniki aktywne zapewniające maksymalny efekt, i dzięki któremu, skóra wygląda zdrowo, jasno i młodo.

Zobowiązanie społeczne

ISSÉIMI

Mając świadomość, że społeczeństwo podlega ciągłemu rozwojowi i wszyscy musimy budować świat ISSÉIMI:
especialidad 300x220 300x220

  • angażujemy się we wspólne projekty społeczne.
  • umożliwiamy naszym pracownikom osiągnięcie równowagi między pracą a życiem prywatnym, oferując dzień pracy pozwalający cieszyć się rodziną i/lub czasem wolnym po godz. 16:00.

Patent

ISSÉIMI tworzy swoje kosmetyki oparciu o a OPATENTOWANĄ  technologię. PATENT ten gwarantuje przenikalność wszystkich składników aktywnych do najgłębszych warstw skóry. To właśnie w tych warstwach skóry powstaje kolagen, elastyna i kwas hialuronowy, substancje niezbędne dla uzyskania promienistej, odmłodzonej skóry. PATENT ten polega na enkapsulacji – umieszczeniu składników aktywnych, takich jak  EGF (Naskórkowy Czynnik Wzrostu), w liposomach i przeniesieniu ich do najgłębszych warstw skóry:

Ten PATENT pozwolił nam:

  • Zagwarantować biodostępność składników aktywnych (AI).
  • Osiągnąć ciągłe uwalnianie Al.
  • Zastosować dokładną ilość potrzebną do uzyskania widocznego i trwałego efektu na skórze.
  • Dotrzeć do najgłębszych warstw skóry, czyli tam, gdzie znajdują się receptory peptydów czynników wzrostu, których używamy w naszych kosmetykach.
Technika przenikania stosowana jest również z innymi składnikami typowymi dla naszych formuł takimi jak ozon, który znalazł się w naszej linii kosmetyków naturalnych. Kontynuujemy badania nad nowymi składnikami aktywnymi w celu zbadania możliwości wdrożenia nowych, skutecznych kosmetyków.

Jakość

1
Standardy
ISSÉIMI działa zgodnie ze standardami jakości ustanowionymi przez ISO 9001:2008 oraz ISO 22716:2008 (GMPs – dobre praktyki produkcyjne).
2
Audyty
Przestrzeganie standardów: każdego roku nasze procesy są poddawane audytom wewnętrznym i zewnętrznym (przez niezależne organizacje) w celu zagwarantowania zgodności naszych procesów produkcyjnych, projektowania produktów, serwisu posprzedażowego i wszystkich innych działów.
3
Kontrola
Produkcja: Wszystkie surowce używane w naszych produktach podlegają ścisłej kontroli jakości, odrzucamy te, które nie spełniają europejskich standardów lub jakości farmaceutycznej.
4
Działanie
Zdecydowaliśmy się usunąć z naszych kosmetyków takie substancje, jak parabeny (nie wszystkie zostały zakazane) i oleje mineralne, chociaż nie są one szkodliwe dla skóry, dysponujemy teraz doskonałej jakości bardziej naturalnymi alternatywami.

R&D&I

Badania, rozwój i innowacje

ISSÉIMI, w ramach ciągłych wysiłków na rzecz zwiększenia satysfakcji klientów i dostosowania się do nowych trendów kosmetycznych, opracowała naturalną, przyjazną dla środowiska linię kosmetyczną.