Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Czy kosmetyki profesjonalne poprawią natychmiast stan skóryKosmetyki, które pomagają zapobiegać niedoskonałościom – Isseimi
+48 22 300 34 20 biuro@isseimi.pl

Kosmetyki, które pomagają zapobiegać niedoskonałościom

kosmetyki na niedoskonałości

Kosmetyki, które pomagają zapobiegać niedoskonałościom

Każda z nas wie, że nieskazitelna i zdrowa cera to rezultat systematycznej pielęgnacji w domu oraz w gabinecie kosmetycznym. Zdarzają się sytuacje, gdy potrzebujemy błyskawicznego efektu, pragniemy natychmiastowej poprawy wyglądu skóry. Czy jedynym wówczas rozwiązaniem, aby to osiągnąć, będzie gruba warstwa makijażu? Nie! Istnieją profesjonalne kosmetyki pielęgnujące i sposoby, by wydobyć naturalne piękno, przy którym niedostatki urody zejdą na plan dalszy.

Jak poprawić stan cery?

Jeśli zastanowimy się, jaki typ cery postrzegany jest za zdrowy i atrakcyjny, to stwierdzimy, że będzie to buzia promienna, ujędrniona i o jednolitym kolorycie. Gdy martwi nas, że skóra przybrała szarawy odcień, pojawiły się na niej grudki i zaskórniki, a przede wszystkim sprawia wrażenie zmęczonej i wiotkiej, to musimy wiedzieć, że zestaw odpowiednio dobranych kosmetyków profesjonalnych pozwoli pokonać te niedoskonałości. Ich skoncentrowane działanie przywróci buzi w krótkim czasie blask i właściwe napięcie oraz usunie niedostatki urody.

Oto 3 kroki do pozbycia się niedoskonałości i natychmiastowego przywrócenia pięknego wyglądu:

  • Oczyszczanie i złuszczanie – szarawy odcień, skóry, nierówny koloryt oraz drobne wypryski, to znak, że na jej powierzchni zalega warstwa martwego naskórka, tłuszczu oraz nieczystości. Nagromadzony zrogowaciały naskórek uniemożliwia komórkom regenerację i pobieranie substancji odżywczych z aplikowanych kosmetyków. Do akcji powinien wkroczyć preparat, który łagodnie, ale skutecznie oczyści i rozpuści nagromadzone zanieczyszczenia, rozmiękczy zaskórniki. Tak działa Kerathor Plus – roztwór keratolityczny zawierający kombinację alfa-hydroksykwasów, ekstraktów i witaminy C.
  • Dotlenianie – dzięki złuszczeniu skóra gotowa jest na przyjęcie substancji odżywczych, jednak jej wygląd ulegnie poprawie w szybkim czasie, jeśli zastosujemy preparat dotleniający z ozonem. Trójatomowa postać tlenu uaktywnia procesy odnowy w komórkach, ale też działa bakteriobójczo oraz przywraca równowagę w wydzielaniu sebum. Dzięki kremowi O3 Depur skóra odzyska wyrównany koloryt oraz gładką strukturę.
  • Ujędrnianie – jego celem jest uniesienie obniżonego konturu twarzy, a także przywrócenie nawilżenia oraz napięcia w tkankach. Bezkonkurencyjna w przywracaniu świetlistego i młodego wyglądu cery jest maska TTS Essential ujędrniająca i regenerująca, bo zawierająca aminokwasy zwiększające napięcie oraz elastyczność skóry. Cenna jest również obecność czynnika wzrostu fibroblastów stymulującego komórki skóry właściwej do odbudowy.

Czy można przedłużyć uzyskany efekt?

Prawidłowo skomponowana pielęgnacja, w której wykorzystujemy kosmetyki o działaniu wzajemnie się uzupełniającym, pozwala zminimalizować widoczne niedoskonałości. Tylko zastosowanie profesjonalnych kosmetyków dostępnych w salonach kosmetycznych gwarantuje bezpieczne i skuteczne pokonanie niedoskonałości. To produkty, które łączą w sobie nowoczesne technologie oraz najwyższą jakość aktywnych składników. Po ich zastosowaniu dostrzegamy natychmiastowy efekt poprawy. Skóra staje się napięta, nawilżona i pełna życia. Rozświetlenie i wyrównany koloryt oraz widoczne ujędrnienie odwracają uwagę od niedoskonałości, jeśli przypadkiem pozostały.

Zadowolenie z osiągniętego rezultatu rodzi pytanie, czy można ten stan utrzymać dłużej? I tu pojawia się pozytywna odpowiedź, ale to dzięki właściwościom użytych preparatów można jej udzielić. Uzyskanie zadowalającego efektu jest najlepszym potwierdzeniem ich skuteczności. Dlatego warto włączyć kosmetyki profesjonalne na stałe do schematu pielęgnacyjnego, w którym należy przestrzegać zasad skutecznego oczyszczania i złuszczania skóry, aby efektywnie wykorzystywała substancje odżywcze i nawilżające z pozostałych preparatów.

Author Info

isseimi.pl