Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Zalety zabiegu nawilżającego Isseimi Mimetic SkinZabieg nawilżający Isseimi Mimetic Skin – dlaczego go tak lubimy? – Isseimi
+48 22 300 34 20 biuro@isseimi.pl

Zabieg nawilżający Isseimi Mimetic Skin – dlaczego go tak lubimy?

zabieg nawilżający na twarz

Zabieg nawilżający Isseimi Mimetic Skin – dlaczego go tak lubimy?

Nawilżanie jest podstawą pielęgnacji każdej cery. Bez odpowiedniego nawilżenia skóra traci elastyczność i sprężystość, wolniej się regeneruje, jest bardziej podatna na uszkodzenia, jest szorstka i może się łuszczyć, traci promienny wygląd i zdrowy koloryt.

Czym jest zabieg Isseimi Mimetic Skin?

Zabieg nawilżający Isseimi Mimetic Skin to zabieg hiszpańskiego laboratorium Heber Farm, które jest liderem w wykorzystaniu Naskórkowego Czynnika Wzrostu (EGF) i Czynników Wzrostu Fibroblastów (FGF). Czynniki te zostały odkryte w 1986 r. a ich odkrywcy otrzymali Nagrodę Nobla!

Firma Heber Farm opatentowała sposób transportu czynników wzrostu w głąb skóry (Smart Delivery System), dzięki czemu w maksymalny sposób pobudzamy skórę do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hailuronowego.

Przebieg zabiegu Isseimi Mimetic Skin krok po kroku

Zabieg składa się z trzech faz:

  1. Faza przygotowawcza – oczyszczenie skóry mleczkiem o właściwościach złuszczających. Produkt ten zawiera biodegradowalne, naturalne granulki oraz czynnik nawilżający i wygładzający jakim jest Aloe Vera.

Kolejnym krokiem jest użycie izotonicznego roztworu Kherator 50 Plus, którego głównymi składnikami jest mieszanina alfahydroksykwasów, substancje przeciwzapalne ( oczar wirgilijski, ekstrakt z cebuli), ściągające ( mirt), bakterjobójcze (kwas askorbinowy), nawilżające (kwas mlekowy), oczyszczające (szałwia).

  1. Zabieggłówna część zabiegu polega na przygotowaniu mieszanki Peelingu Intensivo, w skład którego wchodzi rezorcyna (jej zadanie to min. udrożnienie ujść gruczołów łojowych i rozpuszczenie twardego naskórka), kwas salicylowy i zmielone owoce dzikiej róży i pestek moreli z roztworem kwasu mlekowego. Stężenie kwasu w zabiegu wynosi 1,65%, ( kwas o tym stężeniu wykazuje właściwości nawilżające) i pH 2,5. Kwas o takim stężeniu jest łagodny dla skóry i nie powoduje widocznego łuszczenia.

Przygotowaną mieszankę aplikujmy na obszar zabiegowy i wykonujemy energiczną stymulację. Następnie produkt zmywamy obficie tonikiem.

Kolejny etap zabiegu to przygotowanie mieszanki żelu kondycjonującego o właściwościach przewodzących, którego głównym składnikiem jest KGF (Czynnik Wzrostu Keratynocytów) z kwasem hialuronowym.

Ta część zabiegu, ze względu na bardzo miłe doznania zapachowe jest najczęściej komplementowana przez klientki.

Zakończenie fazy głównej to aplikacja 2 rodzajów masek: maski ATP+Alabaster (jest to maska o konsystencji pasty, kórej zadaniem jest rewitalizacja skóry dzięki zawartości trójfosforanu adenozyny (magazynowanie i uwalnianie energy), alantoinie, mocznikowi i minerałom) i maski nawilżająej w płacie TTS (przezskórne podanie substancji aktywnych).

  1. Faza końcowa – krem na wykończenie zabiegu:

Hidrorrenovadora – dostarczającego skórze cenego naskórkowego czynika wzrostu EGF.

Gen ADN – dodającego blasku i ujędrnienia.

Zabieg nawilżający Isseimi Mimetis Skin pozwala na uzyskanie natychmiastowego efektu nawilżenia. Skóra po zabiegu jest gładka i aksamitna. Na uwagą zasługuje fakt, że mało/rzadko znana procedura użycia kwasu zmieszanego z peelingiem budzi duże zainteresowanie wśród klientek – wiemy to nie tylko jako dystrybutor Isseimi, ale również jako kobiety.

Zabieg ten to zestaw wielu cennych składników aktywnych, feria zapachów i nowych doznań.

Odczucia po zabiegu są zawsze bardzo pozytywne.

Author Info

isseimi.pl