Jak objawia się podniecenie? Czy znasz swoje ciało?

Jak objawia się podniecenie Czy znasz swoje ciało?

Niektórzy mówią „motylki w brzuszku”, inni używają słowa podniecenie. Z pewnością można stwierdzić, że ciało w takich momentach reaguje zupełnie inaczej niż jest to w normalnych sytuacjach. Będzie można poczuć także szybszy puls, który na dodatek może powodować wyrzuty adrenaliny. Na dole brzucha poczuć będzie można także mrowienie. Jak objawia się podniecenie? Warto to sprawdzić, aby móc lepiej poznać swoje ciało.

Jak objawia się podniecenie? Czy podoba mi się ta osoba?

Ze słowem podniecenie związany jest hormon, który nazywa się fenyloetyloamina. Jest to hormon, który sprawia, że podoba nam się wybrana osoba. Właściwie można powiedzieć, że nie tylko dana osoba nam się podoba, ale również czuje się do niej coś więcej. Pewnego rodzaju pociąg, który może powodować, że w ciągu jednej minuty ilość oddechów będzie w stanie się zwiększyć. Aczkolwiek, nie tylko ten hormon o trudno brzmiącej nazwie tak wpływa na człowieka. Jest to także wyżej wspomniana adrenalina, która doprowadza także do zwężania naczyń krwionośnych. W tym wszystkim ważne są również hormony szczęścia. Wszystkim znana jest dopamina, która towarzyszy endorfinom. Wyrzut takich hormonów sprawia, że człowiek czuje się podniecony.

Czy można rozpoznać u innej osoby podniecenie?

Tak, istnieje możliwość rozpoznania podniecenia u innych osób. Nie na darmo mówi się, że oczy są źródłem duszy. I to właśnie dzięki nim będzie można odczytać podniecenie u drugiej strony. Jeżeli źrenice są nienaturalnie powiększone, to można być pewnym tego, że ma się do czynienia z osobą podnieconą. Naukowcy mówią, ze w takim stanie źrenice są w stanie powiększyć się aż 10 razy!

Jak objawia się podniecenie u kobiet? Badania naukowe są zgodne co do tego, że w tym momencie u pań dochodzi do powiększenia piersi aż o 25%! Do tego brodawki sztywnieją, co też wpływa na powiększenie ich rozmiaru. Teraz już każdy mężczyzna będzie wiedział gdzie dokładnie ma patrzeć, aby stwierdzić czy jego widok ma jakiś wpływ na kobietę.

Jestem podniecony!

Każdy chyba zna swój organizm, więc będzie w stanie stwierdzić, kiedy występuje u niego faza podniecenia. Jeżeli nie, to powinien wiedzieć o jeszcze dwóch kwestiach. Oprócz tego, że ma się do czynienia z nadmiernie spoconymi dłońmi, to także można zaobserwować u kobie wydzielanie większej wydzieliny z pochwy. Panowie mogą poczuć u siebie erekcję. Wtedy też będzie wiadomo, że inna osoba jest w stanie doprowadzić do podniecenia. Warto znać swój organizm, aby mieć pewność co do tego, jak reaguje na pewne sytuacje.